به نام خداوند بخشنده و مهربانم

مهمترین نکته ای را لازم است برایتان بگویم  این است که، این فرم از بدن ما ، این زندگی ما ، کمبود ها و موفقیتهایمان همه از گفته ها و شنیده های قبلی ماست و ما با یک سری باور غلط توانستیم این اندام را و یا این بیماری را برای خودمان جذب کنیم و اسمش را گذاشتیم ژنتیک و اصلا متوجه نبودیم چیزی که باعث بروز این مشکل شده افکار ما و گفته های خودمان یا اطرافیانمان است.

شاید این موضوع شما را نگران کند که چگونه من توانستم این همه مشکل را ندانسته برای خودم درست کنم ، اما خوب است بدانیم همانگونه که خودمان با کلاممان همه چیز را خراب کرده ایم به همین راحتی هم میتوانیم همه چیز را درست کنیم.

خداوند ما را اشرف مخلوقات خودش خلق کرده، به ما از روح خودش دمیده و ما میتوانیم تمام صفات خداوند را داشته باشیم و همه میدانیم که یکی از صفات خداوند خالق بودن است، پس به راحتی ما هم میتوانیم خالق آرزوهایمان باشیم.

برای همین است من اسم دوره ی آموزشی خودم را #دوره_خلق_اهداف نام گذاشته ام. ما با دو ابزار قدرتمند که خداوند در اختیارمان قرار داده میتوانیم تک تک آرزوهایمان را با دقت زیاد خلق کنیم.

شاید این سئوال برایتان مطرح شود آن دو ابزار چه هستند؟

کلام و ذهن ما ابزارهای ما هستند ، ابزارهایی بسیار قدرتمند که فقط کافیست طرز استفاده از آنها را یاد بگیریم .

چگونه از ابزارهایمان استفاده کنیم؟

شنیده اید میگویند:

کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز؟

شاید این مثال در این مقاله برایتان عجیب بیاید، اما کاملا هوشمندانه انتخاب شده، همجنسها کنار هم میروند ، اگر افکار غالب ما و گفتار غالب ما منفی باشد همانها را به سمت خود میکشیم.

مثلا اگر من اعتقاد داشته باشم ، ژن چاقی دارم، صد در صد همان را برای خودم جذب میکنم، اگر من اعتقاد داشته باشم با خوردن یک لیوان آب ، چاق میشوم، صد درصد همان را برای خودم جذب میکنم، اگر من موقع خوردنِ غذا همیشه نگران اضافه وزن باشم ، خواه ناخواه وزن اضافه را برای خودم جذب میکنم، اگر من سخت ترین ورزشها را انجام بدهم و سخت ترین رژیمهای غذایی را رعایت کنم اما همیشه نگران باشم خیلی سخت تر از تصورم نتیجه میگیرم و اسمش را میگذاریم ژن سرسخت چاقی ، کافیست مراقب رژیم غذاییمان باشیم، کمی هم در روز پیاده روی برویم و در کنارش مراقبت شدید از کلام و افکارمان بکنیم ؛ با انجام این کار خواه ناخواه نتایجی فراتر از تصورمان را به  زندگی مان دعوت میکنیم .

فیروزه امیرمالایی

جذب اندام ایده آل

جذب سلامتی