من سالهای سال گرفتار اضافه وزن بودم و همین موضوع باعث شد من در سنین کم دچار چربی خون بشوم و بعدتر فشار خون هم گرفتم بعد از تلاش بسیار و شکستهای پی در پی متوجه شدم چیزی که جسمم را به این شکل در آورده شیوه غذا خوردنم نیست بلکه شیوه فکر کردنم است که مرا دچار این رنج کرده است.

عزمم را جزم کردم تا بار سنگینم را بر زمین بگذارم دوست داشتم غذا بخورم و لاغر بشوم ابتدا خوب پیش رفتم اما بعد از مدتی متوجه شدم همین علاقه ام به غذا از چیزی دیگر به وجود آمده و عزمم را جزم کردم میزانِ غذا خوردنم را نیز کم کنم ، چون دوست داشتم آسیب کمتری به طبیعت بزنم.

در این سفر تصمیمم راگرفتم من از مشکل به وجود آمده به نفع خودم استفاده کردم و عزمم را جزم کردم تا به سرزمین بدنم و جسمم سفر کنم و تمامِ زوایای وجودی خودم را بررسی کنم . به نکته ی شگفت انگیزی رسیدم. من فقط جسمم نبودم و ابعادی دیگر داشتم. من با اشتباهات کلامی و فکری خودم این همه چربی را به جسمم دعوت کرده بودم و اکنون اگر میخواستم لاغر بشوم باید افکارم را مدیریت میکردم نه اینکه جسمم سختی گرسنگی را تحمل کند و اصلا نیازی نبود جسمم سختی ورزش را تحمل کند. باید یک چیزهای دیگر کنترل میشد تا جسم من به آسودگی برسد.

در این سفر من به شناختی جالب از خودم رسیدم. من خودم را توانستم مدیریت کنم و این موضوع منجر به جذب اتفاقهایی قشنگتر از تناسب اندام شد. بهتر است بگویم در کنار جذب سلامتی و اندام ایده آلم من توانستم به درآمدی که آرزویش را داشتم برسم و از نظر روابط اتفاق هایی در زندگی من افتاد که هرگز در خواب هم این اتفاقهای قشنگ را نمی دیدیم.

از تغییر خانه گرفته تا خرید ماشین مورد علاقه ام و سفرهای رنگارنگ تا جذبهای معنوی و از همه مهمتر رسیدنِ زیاد به سکوت ذهن، هرچند ذهن گاهی وراجی های کوچکی میکرد اما من به قدرت شگفت انگیز خودم پی برده بودم و به جای رنجش از عملکرد ذهن از او عذرخواهی میکردم که با گامهای اشتباهم باعث شده بودم دچار کج فهمی بشود و اینگونه به قول خودش از من محافظت کند.

شاید اکنون این سئوال برایتان پیش بیاید ، اصلا این دوره چگونه دوره ای است و آیا به درد ما که نه اضافه وزن داریم و نه کمبود وزن میخورد یا نه؟

در این دوره ۲۱ ویس بسیار مهم و آموزشی گذاشته میشود که پایه های قانون جذب را در آنها آموزش میدهیم و به افراد کمک میکنیم با مدیریت ذهن و زبانشان سلامتی شان و اندام ایده آلشان را جذب کنند.

این دوره فراتر از جذب اندام ایده آل است و با کمک آموزشهای بسیار علمی و کاربردی ما میتوانید با مدیریت افکار و کلامتان زندگی رویایی خود را برای خودتان بسازید.

قیمت دوره ۱ میلیون تومان است اما این روزها با ۵۰ درصد آف به فروش میرسد و شما میتوانید خودتان و عزیزانتان را به دلپذیرترین ضیافت این دنیای زیبا دعوت بفرمایید .

ادمینهای تلگرام از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ پاسخگوی سئوالات شما برای ثبت نام در دوره آموزشی هستند. همراه ویسهای آموزشی پک کمک آموزشی هم به رایگان برایتان ارسال میشود.

آیکون لینک تلگرام در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

فیروزه امیرمالایی

مدرس مهارتهای زندگی و رشد فردی